CROS

Echipa

Ana Secrieru

Hremotion, People Development

Pasionată de: dezvoltarea oamenilor, educaţie,

ana@cros.ro

Andrei Cojan

MediaLab, Learning House, Curs 2.0 – Fotografie

Pasionat de:Computer Generated Graphics, fotografie, basket, oameni cu poveşti şi drumeţii

andreicojan.ro | andrei@cros.ro

Bogdan Ardeleanu

Learning House

Pasionat de: dezvoltarea mediilor de învățare

bogdan@cros.ro

Corina Gheonea

Comunitatea de leadership, Mentorat, Cursuri 2.0

Pasionata de: process management

corina@cros.ro

Cristina Cristea

Process Management, people development, fundraising

Pasionată de: dezvoltarea organizaţiilor, educaţie, oameni, sport, cărţi

cristinacristea.ro | cristina@cros.ro

Elena Dobre

Coordonator NewMedia School, Comunicare & PR CROS, Fundraising

Pasionată de: educație, comunicare, online & digital

elenadobre.ro | elena@cros.ro

 Floriana Boldojar

The Game, NewMediasSchool

Pasionată de: educaţie, gamification, graphic facilitation

floriana@cros.ro

Horațiu Țicău

Incubator (Brilliant Business Lab), fundraising, Invitatul Săptămânii

Pasionat de: antreprenoriat

horatiu@cros.ro

Ioana Cepoi

Cursuri 2.0, New Media School, Comunicare

Pasionată de: comunicare internă

ioana@cros.ro

Miruna Leonte

Incubator (Brilliant Business Lab), Comunicare

Pasionată de: comunicare, antreprenoriat,

miruna@cros.ro

Silvia Purel

Coaching, consilier pentru autonomie în învăţare,

Pasionată de: dezvoltarea oamenilor în procese individuale, psihoterapie, reflexoterapie, dans, fashion

silviapurel.ro | silvia@cros.ro

Traian Brumă

Learning architect, fundraising, comunicare

Pasionat de: educaţie, rollerblading, snowboarding

traianbruma.ro | traian@cros.ro

Victoria Dinu

HRemotion, Rent a Team, CROS Camp

Pasionată de: event planning, dezvoltarea oamenilor, pisici
victoria@cros.ro

Violeta Şerbu

Cercetare, învăţare în CROS, consilier pentru autonomie în învăţare

Pasionată de: voinţă, educaţie, viziune

violetacaragea.ro | violeta@cros.ro

Vlad Atanasiu

Fundraising, Process Management, learning architect

Pasionat de: inovatie, educatie, comunicare, inot

vladatanasiu.ro | vlad@cros.ro

CROS Live

Ce poţi face tu

Copyright © 2009 CROS. Powered by Wordpress

Proiect 1000